Formacja “Happy Team” to idealny wybór na twoją imprezę. Formację tworzy duet młodych ludzi z pasją. Muzyką zajmujemy się od najmłodszych lat. W skład formacji wchodzą:

Szymon „dj Saymon”
muzyką zajmuję się już od ponad 10 lat, jako dj wodzirej i wokalista cechuję się profesjonalizmem i zaangażowaniem, na imprezach jestem zawsze uśmiechnięty, wesoły i radosny. Prowadzę wiele zabaw, konkursów zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Ukończyłem kurs dj w 2008r. Nie dawno również ukończyłem kurs wodzireja, obsługi świateł dmx oraz kurs animatora dla dzieci. Jestem otwarty na Wasze propozycje, zarówno dotyczące repertuaru muzycznego jak i zabaw, konkursów, które mają pojawić się na Państwa imprezie.


Rafał
Wokalista instrumentalista, dj, wodzirej. Moja kariera muzyczna zaczęła się
już od najmłodszych lat. Po ukończeniu szkoły muzycznej, akordeonista w zespole “Celtic Folk”- wydana płyta w Krakowie. Założyciel zespołu “Quar”. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju imprezy. Do swojej pracy podchodzę z wielkim zaangażowaniem. Formacja “Happy Team” ma wiele do zaoferowania. Cały czas rozwijamy swoje talenty, więc nasz duet to doskonały wybór na udaną imprezę !Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pasją umawiamy się na spotkanie by dopasować repertuar muzyczny, zabawy oraz efekty specjalne dla twoich gości i dla Ciebie.